Дієта з урахуванням генетичних тестів. ДНК-тестування в Україні

Дієта з урахуванням генетичних тестів. ДНК-тестування в Україні

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест ДНК-дієта на гени метаболізму та ожиріння - це генетичний тест, який використовує існуючі знання в таких галузях, як нутрігенетика і нутрігеноміка, що дозволяє визначити індивідуальний профіль харчування випробуваного. У цьому тесті ретельно аналізуються п'ять генів, відповідальних за метаболізм вуглеводів, ліпідний (жировий) обмін та схильність до ожиріння та інших захворювань, що залежать від дієти. Отже, генетичний аналіз дозволяє нам отримати інформацію про ідеальну кількість окремих поживних речовин у нашому раціоні, щоб отримати правильну масу тіла безпечним та стійким способом.

Крім того, усвідомлення власних схильностей дозволяє встановити дієту, яка захистить нас від розвитку безлічі дуже небезпечних захворювань (діабет, атеросклероз чи інфаркт) або покращить наше здоров'я, якщо такі захворювання ми вже мали.

Важливою перевагою тесту ДНК, Київ для складання дієти є те, що вам потрібно зробити його лише один раз - ДНК кожної людини залишається незмінною протягом усього нашого життя, тому результат завжди буде актуальним.

Чому варто зробити метаболічний ДНК-тест?

Комплексний підхід до здоров'я міцно увійшов до сучасної профілактичної медицини та дієтології. Увага приділяється загальному стану здоров'я пацієнта, що також включає метаболічні тести, засновані на аналізі ДНК, в яких записується інформація про вроджені стани та схильність до здоров'я або захворювання - на основі цього можна спланувати дієту, спосіб харчування, фізичні навантаження. Метаболічні тести в Медікал Геномікс інформують, серед іншого, про:

  • Можливості розвитку ожиріння та захворювань, пов'язаних з дієтою (включаючи порушення ліпідів, діабет, метаболічний синдром, серцево-судинні захворювання, остеопороз),
  • Захисні здібності від окислювального стресу,
  • Хід обмінних процесів макроелементів та вітамінів,
  • Можлива гіперчутливість до алкоголю, натрію або кофеїну,
  • Вроджена непереносимість глютена та лактози.

Знаючи все це, ви можете надати своєму організму адекватну підтримку у вигляді правильно підібраного харчування, фізичних навантажень та можливих добавок. Відповідні профілактичні заходи запобігають розвитку багатьох захворювань, підтримають процес схуднення та підтримають належну масу тіла, а також сприятимуть покращенню загального самопочуття та працездатності організму.

ДНК дослідження для дієти, фітнесу та фізичних навантажень – Одеса, Дніпро - це надійне та безпечне дослідження, засноване на нутригенеміці та нутригенетиці, підтверджене роками роботи вчених з усього світу.

Нутригенетичний тест має проходити кожна людина, яка хоче піклуватися про своє здоров'я та насолоджуватися ним якомога довше. Також їх варто робити, якщо стандартні дієти не дають жодних результатів, якщо хочете позбавитися живота, якщо ви погано почуваєтеся, довго відчуваєте втому або слабкість. Жінки, які планують вагітність, спортсмени (як любителі, так і професіонали-спортсмени), а також люди з сімейним ризиком метаболічних захворювань матимуть найбільшу користь від ДНК-тестів для раціону та харчування. Звичайно, насамперед їх варто робити і дітям, адже здоровому способу життя треба привчати з раннього віку.

Метаболічний тест - дізнайтеся, чи є у вас вроджена нестерпність

У рамках метаболічного ДНК-тесту, Харків у вас є можливість пройти тестування на найбільш поширену спадкову непереносимість харчових продуктів, наприклад, целіакію та непереносимість лактози.

Основним фактором, що спричиняє розвиток целіакії, є наявність поліморфізмів генів HLA-DQ2 або HLA-DQ8, які зустрічаються у 99% пацієнтів з глютеновою хворобою (1% пацієнтів мають інші рідкісні поліморфізми). У деяких людей із присутнім геном глютенової хвороби може розвинутися повномасштабне захворювання (близько 1% населення) у будь-який момент свого життя, що пов'язане з аутоімунною відповіддю на споживання глютену – організм починає виробляти антитіла, які руйнують клітини. Наявність активної целіакії діагностується шляхом вимірювання антитіл (EmA, tTG, DGP) та оцінки стану тонкої кишки за допомогою гістопатології. Діагноз целіакії є показанням до довічної безглютенової дієти, щоб уникнути численних захворювань (наприклад, хронічної діареї, болю в животі, анемії) та ускладнень (наприклад, недоїдання, остеопорозу, передчасної менопаузи).

Вроджена непереносимість лактози, а точніше, первинна гіполактазія, що зустрічається у людей з поліморфізмом гена LCT. Це порушення секреції лактази, тобто ферменту, що розщеплює лактозу, що міститься в молоці, на моносахариди, що легко засвоюються, а точніше, воно полягає в поступовому зниженні секреції лактази з віком. Ппро цю причину в дитинстві і дитинстві молоко і продукти з нього перетравлюються без будь-яких проблем, а в підлітковому або дорослому віці лактоза починає викликати все більш серйозні симптоми, включаючи здуття живота і біль у животі, переповнення і дуже сильну діарею. Людям з первинною гіполактазією зазвичай безпечно вживати молочні продукти з низьким вмістом лактози, такі як молоко з низьким вмістом лактози, сир, йогурти та кефіри, без додавання сухого молока, а також рослинні замінники молока та продуктів з нього.

За допомогою метаболічного тесту ви також можете дізнатися про вашу індивідуальну чутливість до кофеїну, солі та алкоголю. Люди з підвищеною чутливістю до цих інгредієнтів зазнають наслідків набагато раніше, ніж решта суспільства. У разі кофеїну це: психомоторне збудження, занепокоєння, збуджений стан, прискорене серцебиття та нудота, а також можуть призвести до психічної та фізичної залежності.

Як можна провести метаболічний тест?

Вищезазначені метаболічні тести дуже прості та безпечні. Аналогічним чином замовляються тести онлайн, але вони різняться шляхом відбору проб. Щоб пройти генетичний тест, вирушайте в пункт збору Медікал Геномікс, де буде взято невелику кількість крові або замовте ДНК-тест додому, вам не потрібно будь-яким чином готуватися перед складання цього тесту (можна робити не натще). Також ви можете отримати набір для взяття мазка, який полягає у розтиранні внутрішньої частини щоки спеціальною паличкою. Перед взяттям мазка не можна їсти і пити не менше ніж за 60 хвилин до тесту (дозволяється лише полоскання рота чистою водою). Генетичний матеріал аналізується в лабораторіях Медікал Геномікс, які мають відповідну сертифікацію та персонал, що спеціалізується на генетичних тестах. Через кілька днів ви отримаєте звіт про дослідження, що містить результат генетичного аналізу, а також докладні рекомендації щодо харчування (дієта, відповідна ДНК, Київ) та профілактики.

Харчування на основі ДНК, Київ та область генетична дієта, раціон по ДНК – це лише одні з небагатьох типів досліджень ДНК, які проводяться в лабораторіях Медікал Геномікс в Україні. Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше про своє здоров'я.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.