Аналіз ДНК на батьківство і материнство, тест на спорідненість в Україні, чому варто замовити ДНК-тест на спорідненість, вартість

Аналіз ДНК на батьківство і материнство, тест на спорідненість в Україні, чому варто замовити ДНК-тест на спорідненість, вартість

ДНК-тести на визначення спорідненості дозволяють зрозуміти, чи є кровні узи між обстежуваних людьми. Таким чином, вони дозволять вам перевірити, наприклад, чи є у братів і сестер одні й ті ж батьки, родичі або бабусі й дідусі, онуки, чи є вони родичами, а також перевірити спорідненість дитини з сім'єю батька.

Цей тип тесту також використовується в ситуаціях, коли потенційний батько дитини не може взяти участь в дослідженні з яких-небудь причин. Результат тесту на спорідненість для багатьох сімей просто дає душевний спокій і часто дозволяє вирішити судові справи (наприклад, про спадкування або аліменти). Що важливо, для проведення тесту на спорідненість досить наявності будь-яких зразків, в т.ч. волосся з цибулинами, банки з-під содової, недопалка і так далі.

Медікал Геномікс є найбільшою незалежною діагностичної платформою в Україні, яка об'єднує дослідницьку пропозицію найбільших і найкращих лабораторій України. Ми полегшуємо клієнтам доступ до спеціалізованих та сучасним генетичним дослідженням.

 • Тест на спорідненість дозволить підтвердити або виключити спорідненість, якщо неможливо отримати генетичний матеріал від передбачуваного батька.
 • Тест можна проводити анонімно.

ДНК-тест на батьківство і спорідненість для особистих цілей

Тест на батьківство - Київ, Львів, Луцьк та інші міста України

Якщо результати аналізу ДНК повинні бути корисні тільки для особистого ознайомлення клієнта, досить виконати приватний тест ДНК, доступний в кожному місті України в лабораторіях Медікал Геномікс - Вінниця, Одеса, Харків та інші міста. У разі приватного тесту для особистого ознайомлення клієнта, тестовий матеріал, що представляє собою мазок або капілярну кров, слід зібрати в найближчому пункті збору. Оскільки результат тесту при обстеженні двох осіб (передбачуваний батько + дитина) повністю достовірний, мати не зобов'язана брати участь в тесті.

ДНК-тест для судових цілей також можна замовити в лабораторіях Медікал Геномікс. Якщо результати тесту ДНК будуть використовуватися в якості юридичного документа (зміна імені в свідоцтві про народження, постанову про зобов'язання аліментів або наприклад, справа про спадкування), в суді проводиться ДНК-тест на батьківство. Таке розгляд проводиться за запитом суду або коли воно є підставою для порушення судового розгляду.

Тест ДНК для судових цілей вимагає участі мами, дитину і можливого батька, а також надання особистих даних (свідоцтво про народження дитини, документ, що засвідчує особу мами і можливого батька). Взяття проби (мазка з ротової порожнини або капілярної крові) у обстежуваних проводиться в зазначеному пункті збору разом із заповненням документа протоколу збору матеріалу для судових потреб. На підставі отриманих даних, крім результату оспорюваної експертизи батьківства / споріднення, до результату видається висновок, необхідне для суду.

Тест на спорідненість

Тести на спорідненість виконуються, наприклад, для цілей успадкування або ідентифікації.

 • Ми досліджуємо спорідненість по чоловічій лінії на основі аналізу гаплотипу Y, який передається у спадок від батька до сина. Таким чином можна визначити, чи є двоє чоловіків біологічними братами без участі в дослідженні батька і матері. Також ми допоможемо перевірити відносини між усіма членами сім'ї чоловічої статі, наприклад, дідусь-внук, двоюрідний брат - двоюрідний брат, дядько - племінник, прадід - правнук.
 • Тест на Х-хромосому дає можливість перевірити, чи є дві жінки сестрами, що мають загального біологічного батька, без участі в тестуванні батька і матері.

Тест на спорідненість в Києві, Одесі, Дніпрі - Кого можна тестувати даним методом?

 • Дочка передбачуваного батька + мати передбачуваного батька (бабуся) + батько передбачуваного батька (дідусь)
 • Син передбачуваного батька + мати передбачуваного батька (бабуся) + батько передбачуваного батька (дідусь)
 • Син передбачуваного батька + батько передбачуваного батька (дідусь)
 • Син передбачуваного батька + брат передбачуваного батька (дядько)
 • Син передбачуваного батька + дідусь передбачуваного батька (прадід)
 • 2 сестри - підтвердження, що вони від одного батька
 • Дочка передбачуваного батька + мати передбачуваного батька (бабуся)

Які зразки підходять для аналізу ДНК на спорідненість?

Перевірка на спорідненість, як і будь-який генетичний тест, вимагає аналізу зразків ДНК. Їх можна виділити з багатьох джерел, тому що практично кожна клітина в організмі забезпечена генетичним матеріалом.

Кров, мазки з порожнини рота або так звані мікросліди, наприклад, зубна щітка, соска, висохлі на тканини плями крові, частки на чашці, склянці, столових приладах, електробритви, волосся з цибулинами і багато іншого. Кожен зразок однаково надійний і визначено.

Чому варто замовити ДНК-тест на спорідненість?

 • впевненість і спокій - досить пройти тест один раз, щоб бути впевненим на все життя. Фрагменти ДНК, проаналізовані в тесті, не змінюються.
 • Можливість регулювання правової ситуації - результат дозволяє вирішити багато сімейні питання і суперечки, стаючи доказом у справах про аліменти, спадщину та інших.
 • Шанс знайти нового члена сім'ї - тест ДНК гарантує, що дві людини пов'язані один з одним. Це дозволяє їм надолужити згаяне раніше час навіть через багато років.
 • Поліпшення сімейних відносин - відсутність впевненості викликає сумніви і сварки, тому перевірка спорідненості - це шанс для багатьох сімей налагодити зв'язки і зміцнити відносини.

Скільки коштує ДНК-дослідження спорідненості в Медікал Геномікс Україна?

Ціна дослідження спорідненості, залежить від типу відносин, які ви хочете дослідити. Ознайомтеся з нашим прайс-листом на сайті, щоб дізнатися вартість вашого дослідження!

 

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.