Аналіз ДНК на батьківство і материнство, тест на спорідненість в Україні, чому варто замовити ДНК-тест на спорідненість, вартість

Аналіз ДНК на батьківство і материнство, тест на спорідненість в Україні, чому варто замовити ДНК-тест на спорідненість, вартість

ДНК-тести на визначення спорідненості дозволяють зрозуміти, чи є кровні узи між обстежуваних людьми. Таким чином, вони дозволять вам перевірити, наприклад, чи є у братів і сестер одні й ті ж батьки, родичі або бабусі й дідусі, онуки, чи є вони родичами, а також перевірити спорідненість дитини з сім'єю батька.

Цей тип тесту також використовується в ситуаціях, коли потенційний батько дитини не може взяти участь в дослідженні з яких-небудь причин. Результат тесту на спорідненість для багатьох сімей просто дає душевний спокій і часто дозволяє вирішити судові справи (наприклад, про спадкування або аліменти). Що важливо, для проведення тесту на спорідненість досить наявності будь-яких зразків, в т.ч. волосся з цибулинами, банки з-під содової, недопалка і так далі.

Медікал Геномікс є найбільшою незалежною діагностичної платформою в Україні, яка об'єднує дослідницьку пропозицію найбільших і найкращих лабораторій України. Ми полегшуємо клієнтам доступ до спеціалізованих та сучасним генетичним дослідженням.

 • Тест на спорідненість дозволить підтвердити або виключити спорідненість, якщо неможливо отримати генетичний матеріал від передбачуваного батька.
 • Тест можна проводити анонімно.

ДНК-тест на батьківство і спорідненість для особистих цілей

Тест на батьківство - Київ, Львів, Луцьк та інші міста України

Якщо результати аналізу ДНК повинні бути корисні тільки для особистого ознайомлення клієнта, досить виконати приватний тест ДНК, доступний в кожному місті України в лабораторіях Медікал Геномікс - Вінниця, Одеса, Харків та інші міста. У разі приватного тесту для особистого ознайомлення клієнта, тестовий матеріал, що представляє собою мазок або капілярну кров, слід зібрати в найближчому пункті збору. Оскільки результат тесту при обстеженні двох осіб (передбачуваний батько + дитина) повністю достовірний, мати не зобов'язана брати участь в тесті.

ДНК-тест для судових цілей також можна замовити в лабораторіях Медікал Геномікс. Якщо результати тесту ДНК будуть використовуватися в якості юридичного документа (зміна імені в свідоцтві про народження, постанову про зобов'язання аліментів або наприклад, справа про спадкування), в суді проводиться ДНК-тест на батьківство. Таке розгляд проводиться за запитом суду або коли воно є підставою для порушення судового розгляду.

Тест ДНК для судових цілей вимагає участі мами, дитину і можливого батька, а також надання особистих даних (свідоцтво про народження дитини, документ, що засвідчує особу мами і можливого батька). Взяття проби (мазка з ротової порожнини або капілярної крові) у обстежуваних проводиться в зазначеному пункті збору разом із заповненням документа протоколу збору матеріалу для судових потреб. На підставі отриманих даних, крім результату оспорюваної експертизи батьківства / споріднення, до результату видається висновок, необхідне для суду.

Тест на спорідненість

Тести на спорідненість виконуються, наприклад, для цілей успадкування або ідентифікації.

 • Ми досліджуємо спорідненість по чоловічій лінії на основі аналізу гаплотипу Y, який передається у спадок від батька до сина. Таким чином можна визначити, чи є двоє чоловіків біологічними братами без участі в дослідженні батька і матері. Також ми допоможемо перевірити відносини між усіма членами сім'ї чоловічої статі, наприклад, дідусь-внук, двоюрідний брат - двоюрідний брат, дядько - племінник, прадід - правнук.
 • Тест на Х-хромосому дає можливість перевірити, чи є дві жінки сестрами, що мають загального біологічного батька, без участі в тестуванні батька і матері.

Тест на спорідненість в Києві, Одесі, Дніпрі - Кого можна тестувати даним методом?

 • Дочка передбачуваного батька + мати передбачуваного батька (бабуся) + батько передбачуваного батька (дідусь)
 • Син передбачуваного батька + мати передбачуваного батька (бабуся) + батько передбачуваного батька (дідусь)
 • Син передбачуваного батька + батько передбачуваного батька (дідусь)
 • Син передбачуваного батька + брат передбачуваного батька (дядько)
 • Син передбачуваного батька + дідусь передбачуваного батька (прадід)
 • 2 сестри - підтвердження, що вони від одного батька
 • Дочка передбачуваного батька + мати передбачуваного батька (бабуся)

Які зразки підходять для аналізу ДНК на спорідненість?

Перевірка на спорідненість, як і будь-який генетичний тест, вимагає аналізу зразків ДНК. Їх можна виділити з багатьох джерел, тому що практично кожна клітина в організмі забезпечена генетичним матеріалом.

Кров, мазки з порожнини рота або так звані мікросліди, наприклад, зубна щітка, соска, висохлі на тканини плями крові, частки на чашці, склянці, столових приладах, електробритви, волосся з цибулинами і багато іншого. Кожен зразок однаково надійний і визначено.

Чому варто замовити ДНК-тест на спорідненість?

 • впевненість і спокій - досить пройти тест один раз, щоб бути впевненим на все життя. Фрагменти ДНК, проаналізовані в тесті, не змінюються.
 • Можливість регулювання правової ситуації - результат дозволяє вирішити багато сімейні питання і суперечки, стаючи доказом у справах про аліменти, спадщину та інших.
 • Шанс знайти нового члена сім'ї - тест ДНК гарантує, що дві людини пов'язані один з одним. Це дозволяє їм надолужити згаяне раніше час навіть через багато років.
 • Поліпшення сімейних відносин - відсутність впевненості викликає сумніви і сварки, тому перевірка спорідненості - це шанс для багатьох сімей налагодити зв'язки і зміцнити відносини.

Скільки коштує ДНК-дослідження спорідненості в Медікал Геномікс Україна?

Ціна дослідження спорідненості, залежить від типу відносин, які ви хочете дослідити. Ознайомтеся з нашим прайс-листом на сайті, щоб дізнатися вартість вашого дослідження!

 

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.