Аналіз ДНК і генетичні тести в Києві, Дніпрі, Львові та по всій Україні

Рубрика
Аналіз ДНК тест Україна

ДНК або дезоксирибонуклеїнова кислота - це органічна хімічна сполука, яка несе генетичну інформацію. Завдяки спеціально записаної інформації воно визначає нашу зовнішність (наприклад, колір волосся або шкіри), а також схильність до певних захворювань.

Це дозволяє проводити тести ДНК для виявлення змін, що визначають здоров'я людини. Мутація в ДНК може бути пов'язана зі схильністю до розвитку того чи іншого захворювання в майбутньому.

ДНК-тести вважаються дуже надійними (їх чутливість вище 99%), тому вони проводяться в нашій компанії Медікал Геномікс Україна в рамках профілактики та діагностики багатьох захворювань. Ми представляємо послуги в Києві, Одесі, Харкові та інших містах України з високою точністю, надійністю, швидким терміном реалізації та за доступними цінами.

Для чого проводяться ці ДНК-тести?


Вся інформація, пов'язана з даною людиною, зберігається в його коді ДНК - точно так само, як дані на жорсткому диску комп'ютера. Однак різниця в тому, що генетичний код ніколи не зміниться.

Дослідження ДНК, тобто аналіз генетичного матеріалу людини, є неоціненною допомогою, оскільки дозволяють встановити багато фактів, в тому числі:

 1. Генетичні тести для дітей і новонароджених - ДНК-діагностика та профілактика в Києві

  Генетичні дослідження у дітей - один з найсучасніших інструментів сучасної медицини. Сучасні технології і все більш досконалі рішення дозволяють швидко перевіряти інформацію про здоров'я дитини, яка до сих пір була прихована від лікарів і батьків. Генетичні тести слід провести як дітям з тривожними симптомами, так і здоровим, в профілактичних цілях. У Медікал Геномікс, Україна також проводиться скринінг новонародженого або немовляти - для виключення можливості небезпечних вроджених захворювань.
   
 2. Діагностичний тест ДНК

  Тест призначається, коли у пацієнта з'являються ознаки і симптоми генетичного захворювання - завдяки такому тесту можна остаточно його діагностувати. Таким чином, діагностичні тести дозволяють точно з'ясувати природу симптомів і швидко провести відповідне лікування.
   
 3. Інтелектуальне генетичний тест або аналіз схильностей

  Прогностичний генетичний тест - це проведення генетичних тестів на здоровій людині для прогнозування ризику захворювання в майбутньому. Тест дозволяє на ранньому етапі виявляти людей, схильних до ризику захворювання. Завдяки ранньому усвідомлення власних схильностей можна застосовувати відповідні профілактичні заходи, щоб звести до мінімуму ймовірність розвитку хвороби або виявити її якомога раніше. Прогностичне обстеження найчастіше проводиться з метою оцінки ризику розвитку злоякісних новоутворень - такі обстеження рекомендують всім, хто цікавиться профілактикою раку, особливо тим, у кого в родині вже був діагностований цей вид захворювання.
   
 4. Генетичні тести для пар, які планують вагітність - Київ, Україна

  Майбутніх батьків часто супроводжує страх за здоров'я потомства. Щоб виправдати очікування пар, які планують розширити сім'ю, Медикал Геномікс пропонує скринінговий тест на спадкові захворювання, який представляє собою аналіз на близько 300 з найбільш поширених генетичних захворювань, які можуть бути переданими.
   
 5. Попередімплантаційна діагностика - ПГД (преімплантаціона генетична діагностика)

  Це метод діагностики, який дозволяє провести генетичне дослідження яйцеклітини перед заплідненням або ембріона перед його введенням в матку. ПГД дозволяє оцінити генетичний матеріал ембріонів на дуже ранній стадії їх формування. Це дозволяє майбутнім батькам виключити ризик передачі генетичних захворювань своїм дітям або виявити генетичне захворювання, що виникає випадково.
   
 6. Пренатальний ДНК-тест - Дніпро, Львів

  Даний тип дослідження ми проводимо під час вагітності, щоб оцінити стан плоду, що розвивається. Він дозволяє виявити відхилення у дитини і визначити їх причину - завдяки цьому можна визначити прогноз перебігу вагітності і визначити, як вести себе з дитиною на більш пізніх термінах і після народження. Крім того, деякі дефекти, виявлені при пренатальному тестуванні, можна лікувати ще в утробі матері.
   
 7. Cудебно-медичне тестування

  Використовується в судовій медицині, зокрема, для встановлення особи підозрюваних і розшукуваних осіб, встановлення осіб невідомих тіл і встановлення спорідненості, що є безцінним джерелом інформації.

 

Аналіз ДНК знайшов своє застосування і в деяких суміжних областях:

 • Нутрігенетичний тест

Тест, який перевіряє генетичну схильність нашого організму до перетравлювання жирів, вуглеводів і засвоєнню багатьох важливих поживних речовин з їжі. Крім того, він також надає інформацію про схильність людини до харчової непереносимості і заняттях спортом.

 • Дослідження в контексті спортивної генетики

Здорова людина може тренуватись у будь-якій спортивній дисцпліні, але тільки одиниці доб'ються успіху в цьому. Причина криється в генах, що впливають на розвиток певних фізичних якостей, які разом з дієтою, тренуваннями і місцем проживання дають рецепт успіху в обраній сфері спорту. Як повідомляють вчені, до 66% спортивних досягнень вище середнього залежать від наявності відповідних генів. Сучасна медицина дозволяє вам вивчити свій генетичний профіль з точки зору типу ваших м'язів, їх кисневої ємності, енергоефективності та витривалості.

У Медікал Геномікс ми гарантуємо професійний підхід до кожного клієнта, використання новітніх генетичних і токсикологічних аналізів і повну анонімність. Тести ДНК на батьківство в Києві, генетичний паспорт, пренатальні тести, діагностичні та багато інших, які ми пропонуємо, надійні і однозначні. Зв'яжіться з нами, і ми розрахуємо вартість необхідних вам послуг.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.