Как долго делается анализ ДНК?

Рубрика
Как долго делается анализ ДНК?

Всіх, хто збирається замовити генетичне дослідження, цікавить питання, скільки по часу робиться аналіз ДНК. Термін виконання стандартного тесту (один передбачуваний батько + одна дитина) - 7-9 робочих днів з моменту надходження в лабораторію біологічних матеріалів. Можливо також виконання термінових тестів - за 4-5 робочих днів. Розповідаємо, як проходить тест і від чого залежить час дослідження.

Як довго робиться експертиза ДНК

Терміни ДНК тесту залежать від ряду факторів: типу тесту, виду біологічного матеріалу і складності отримання зразка дезоксирибонуклеїнової кислоти.

Найбільш простим серед тестів ДНК є тест на батьківство (батько + дитина). Час виконання цього тесту - 7-9 робочих днів. Цей термін однаковий для будь-якої кількості аналізованих маркерів - 20, 24 або 33. Аналогічні терміни для тестів на встановлення близького і далекого спорідненості (бабусі / дідусі, брати / сестри, дядьки / тітки) і ідентифікації особистості. Найбільш складним і тривалим є дослідження етнічного просхожденіе по мітохондріальної ДНК - 50 днів.

На час дослідження можуть також впливати бюрократичні нюанси. Якщо за рішенням суду потрібно перевірити спорідненість, доведеться дочекатися отримання наказу судді лабораторією, а після виконання експертизи лабораторія повинна буде сформувати результати на спеціальних бланках, а оголошуються вони експертом тільки в ході судового засідання.

Скільки необхідно часу, щоб взяти аналіз

Процес будь-якого ДНК-дослідження починається з взяття біологічного матеріалу. Стандартними матеріалами є букальний епітелій - це частинки слизової оболонки ротової порожнини. Процедура його забору швидка, комфортна і безболісна навіть для новонародженого. Букальний епітелій беруть спеціальним аплікатором з внутрішньої сторони щоки.

Ви можете здати мазки в пункті збору лабораторії або скористатися домашнім набором для забору. У будь-якому випадку це займе всього кілька хвилин.

Час для ДНК дослідження варіюється в залежності від типу наданих біоматеріалів. Нестандартні зразки можуть зажадати додаткового часу для отримання молекули дезоксирибонуклеїнової кислоти з використанням спеціальних реактивів. Нестандартні зразки поділяються на дві групи складності, і час роботи з ними різне:

  • 1-я група складності - додаткові 2 робочих дня;
  • 2-я група складності - додаткові 20 робочих днів.

Не завжди партнер або передбачуваний батько доступні для забору матеріалу одночасно з іншими учасниками тестування. Слід враховувати, що дослідження почнеться тільки після надходження всіх зразків в лабораторію.

Чому слід звертатися для ДНК-тесту в лабораторію Медікал Геномікс Україна

Лабораторія Медікал Геномікс професійно спеціалізується на виконанні генетичних експертиз різного рівня складності. Тут можна замовити як звичайний тест на батьківство, так і складне генеалогічне дослідження. Більше 80% тестів на батьківство довіряють лабораторії Медікал Геномікс Україна. Тут ви можете розраховувати на:

  • високу точність тесту. У своїй роботі лабораторія використовує передові технології і інструменти, а кожен результат перевіряється двома незалежними групами генетиків. Дослідження з використанням мінімальної кількості маркерів (16) підтверджує споріднення з ймовірністю 99,9999% і 100% спростування;
  • швидкість. Більшість тестів виконуються протягом 7-5 робочих днів. Можливо також виконання дослідження за прискореною процедурою за 4-5 робочих днів;
  • зручність. Ви можете здати біологічний матеріал в одному з 43 пунктів збору по всій країні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя та інших міст) або замовити домашній набір з інструкцією і документами;
  • кращі ціни на ринку.

Лабораторія Медікал Геномікс Україна пропонує широкий спектр сучасних генетичних досліджень. Тут можна зробити аналіз, щоб визначити батьківство, материнство, інші види споріднення. Для чого ще можна використовувати ДНК-тестування? Вони допомагають встановити діагноз або дізнатися ризики в прояві тієї чи іншої хвороби, яка визначається генетикою.

Медікал Геномікс Україна - це англійська лабораторія, яка вже більше 18 років працює в країні. Її висновки приймаються судами в Україні, країнах ЄС, США.

 

Дізнатися, скільки коштує, які матеріали підходять і де здати біоматеріал ви можете на сайті або зателефонувавши по телефону лабораторії.

Похожие статьи
Понравился пост? Подпишитесь на обновления сайта
Добавить комментарии

Последние статьи

Понятие «анализ ДНК» появилось в обиходе еще в 1980 году, и в настоящее время нет человека, который с ним незнаком. Углубимся в терминологию, ДНК тест – процедура внутривидовой идентификации.

Медицинский центр Медикал Геномикс Украина предлагает подтвержденные наукой возможности сохранить свою молодость и здоровье на всех жизненных этапах.

Тридцать восемь лет назад Алек Джеффрис, генетик из Британии, пришел к умозаключению, что ДНК каждого человека уникальна. В дальнейшем это открытие ученые положили в основу метода, который нашел применение в криминалистике, в мире науки.

На сегодняшний день на территории Украины все более востребованными становятся ДНК лаборатории.

Узнать о своем этническом происхождении, исследовать свою семейную историю и найти новых родственников совершенно несложно благодаря простому тесту ДНК.

Молекулярный тест на коронавирус с помощью ОТ-ПЦР - это точный тест, рекомендованный ВОЗ для подтверждения коронавирусной инфекции SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно уверены в отцовстве, благодаря наиболее популярным ДНК-тестам на отцовство. Хватит взять образцы любого формата с ДНК от отца и ребенка: мазки из щеки, щетки, очки, столовые приборы, соломинки и т. д.

В данный момент в нашем списке услуг доступны различные типы тестов для подтверждения заражения коронавирусом SARS-CoV-2. Стоит помнить, что они используются для проверки различных параметров. Тесты ОТ-ПЦР подтверждают текущую инфекцию COVID-19.

ДНК-тестирование для установления отцовства заключается в сравнении генетических профилей предполагаемого отца и ребенка. Подобные тесты проводятся для определения степени родства между членами семьи одного пола: сестра - сестра, дедушка - внук.